Toptan İlaç Dışı Dağılım

Size özel çözümler sunuyoruz.

img

Uzman Satış Kadrosu ile Satış ve Dağıtım Hizmetleri
GKS, uzman kadrosu ile OTC ürünlere etkin tedarik zinciri ve yenilikçi lojistik çözümler sunar. Tecrübeli satış kadrosu ve sunduğu alternatif hizmetler ile büyüme hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için çözüm ortağınız olarak çalışır.    

Pazar Penetrasyonu
GKS Türkiye genelindeki tüm illerde hizmet vermekte olup ulusal dağılım imkanı sunar. Aktif olarak ziyaret ettiğimiz 9.000'in üzerindeki eczaneye erişerek ürün dağılımınızı hızlı bir şekilde oluşturup ürününüzün uygun koşullarda tüketicilere ulaşmasını sağlayabiliriz.
 
Dağıtım Kanalları
Ürünlerinizin güvenli bir şekilde eczaneler aracılığıyla tüketicilere ulaşmasını sağlarız. Yaklaşık 4,000 m² lik depo dağıtım alanı ile en ideal iş ortağınızdır.

Tedarikçi İlişkileri
Tedarikçiler ile olan işbirliğimizin sürekliliğini sağlamak için, her bir tedarikçiye özel olarak bir ticaret uzmanı görevlendiririz. Ayrıca üretici ve tedarikçilerimiz ile her seviyede düzenli görüşmeler yaparız. Öte yandan, tedarikçilerin sipariş verme, raporlama, nama sipariş ve benzeri süreçlerini elektronik ortamda takip etmelerine imkan sağlarız.
 


24000
Eczaneye Ulaşım
9000
Eczaneye Dağılım
81
İl İle Ulusal kapsam
24
Sektör Bilgi Araştırması

BİZE ULAŞIN

title

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.

img

Zümrütevler Mh. Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. No.11-4 34852
Maltepe - İstanbul / Türkiye