Hakkımızda

Turhan Şahinoğlu tarafından 1993 yılında temelleri atılan Gerçek Ecza adlı ecza deposu ile faaliyetine başlamış olan Gerçek Kozmetik, hızlı bir gelişim göstererek 1997 yılında Maltepe’de 3000 m²’ lik kendi iş merkezine taşınmıştır.

Gerçek kozmetik, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanmak, hizmet kalitesini artırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla organizasyonel bir yeniden yapılanma gerçekleştirmiştir ve pazardaki gelişmeleri sürekli takip ederek daha iyi konumlara gelmeyi hedeflemiş yapısı ile 1999 yılında L’oreal markasının Marmara distribütörlüğünü alarak kozmetik sektörüne giriş yapmıştır.  Gerçek Kozmetik, dünyaca ünlü uluslararası firmaların markalarını da bünyesine katarak kısa sürede kozmetik sektöründe kendisine önemli bir yer edinmiştir.  

Gercek Kozmetik büyüme stratejisine paralel olarak 2017 yılında GKS şirketi ile eczane kanalında derin dağılım operasyonuna başlamıştır. Bugün GKS ulusal bir dağıtım ağı ile Türkiye’de tüm illeri kapsayacak şekilde 5 bölge müdürlüğü ile 9000’in üzerinde eczaneye ulaşan bir yapı olarak büyümeye devam etmektedir. 

DEĞERLERİMİZ

Markalarınızı ileriye götürmek için buradayız
GKS olarak, dağılım, satış ve pazarlama çözümlerimizle, markalarınızı Türkiye’de 9000’i aşkın eczane noktasında tüketici ile buluştururuz. İş ortaklarımız için sağladığımız satış, pazarlama ve özel dağıtım çözümleri ile distribusyonunu yaptığımız markaları son tüketiciye en iyi şekilde ulaştırırız. 

Sizin işiniz kendi işimiz gibi görürüz
2017 yılından bu yana kozmetik sektörünün tercih edilen dağıtım şirketlerinden biri olduk. İş ortaklarımızla beraber, sürdürülebilir ticari büyüme hedefiyle her gün büyüyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Çözüm ortağınız olarak çalışırız
Kişisel bakım, kozmetik, bebek beslenme ve bakım ürünlerini kapsayan pek çok marka için en iyi satış ve dağılım stratejisini buluruz. Proaktif ekibimizle birlikte iş ortaklarımızın ihtiyacı olan dağıtım ağlarına, satış ve pazarlama hizmetlerini dahil ederek çözüm ortağı olarak çalışırız.

MİSYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Dağıtım ve satış alanlarında en iyi hizmeti sunmak bizim temel hedefimiz. 

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Kalite Politikamız: GKS, sürdürülebilir, tekrarlanabilir,ilgili tarafların ihtiyaçlarını karşılayan,sistemli çalışmanın bir çıktısı olan ürün ve hizmetler sunmaktadır. 

Uygulamakta olduğumuz standartların belirlediği kalite yönetim sistemi şartlarına uyan ve etkinliğinin sürekli iyileştirildiği bir sistem oluşturmak ve uygulamak sistem yaklaşımımızın bir gereğidir. 

Kullanıcıların ve tüketicilerin sağlığını korumak amacıyla risk bazlı bir yaklaşımla hareket eder ve ürün güvenliğini sağlarız.

Ürettiğimiz ve ticaretini yaptığımız ürünlerin ilgili ülke ve bölge yasal şartlarını sağlamak amacıyla ilgili mevzuatları takip eder ve kalite planlama surecinde girdi olarak kullanırız. 

Çevre Politikamız: Global sürdürülebilirliğin temel şartı çevrenin gelecek nesillere en uygun şekli ile teslim edilmesidir. Bu konuya verdiğimiz önemin göstergesi olarak tüm faaliyetlerimizde ve ürünlerimizde çevre amaçlarımız doğrultusunda belirlediğimiz çevre koruma bilinci ile hareket ederiz.

Çevreye olan etkilerimizi analiz etmek ve bu konuda hep daha iyiye doğru yönelmek, çevresel fırsatları arttırmak ve geliştirmek çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmek temek yönetim yaklaşımımızdır.Çevre mevzuatlarına uymak vazgeçilmez kırmızı çizgimizdir.