Pazarlama ve Satış

Sizin İşinizi Kendi İşimiz Gibi Görürüz.

img

Firmanıza Özel Satış ve Pazarlama Çözümleri
Eczacılar ile doğru bir ilişki kurmak ve eczane içinde ürünün varlığını güçlendirmek marka bilinirliği ve satışları arttırmak için önemli faktörlerdir. Uzman kadromuz ile pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinizi en iyi şekilde uygulamak için çalışır gerekli durumlarda ihtiyaç duyduğunuz çözüm önerileri yaratırız. Sizin işinizi kendi işimiz gibi görürüz. 
 
Satış Desteği
Uzman satış kadromuz, eczaneleri düzenli ziyaret ederek firmalar tarafından düzenlenen kampanyalardan faydalanmalarını sağlar. Ayrıca yeni ürünler ile ilgili eczaneleri bilgilendirek penatrasyon çalışmalarını yaparız.
 
Eczacı Eğitimleri
Eczacıları bir araya getirdiğimiz platformlar yaratarak tedarikçilerimize markalarını ve ürünlerini tanıtım imkânları sunar. Tedarikçilerimizi destekleyerek marka tanıtım fırsatları sunar kategori büyümesini hızlandırmak için çalışırız.

Müşteri Segmentasyonu
GKS olarak ziyaret ettiğimiz eczaneleri kategori bazlı olarak segmente ederek lansmanlarınızı başarılı kılmak ve satışlarınızı artırmak için müşteri önceliklerini en iyi duruma getirmenizi sağlayan araştırmaları firmanıza fayda sağlamak için kullanırız. 


24000
Eczaneye Ulaşım
9000
Eczaneye Dağılım
81
İl İle Ulusal kapsam
24
Sektör Bilgi Araştırması

BİZE ULAŞIN

title

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.

img

Zümrütevler Mh. Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. No.11-4 34852
Maltepe - İstanbul / Türkiye